All for Joomla All for Webmasters

1979 yılında kurulan şirketimiz, Kuruluşundan itibaren başta Karayolları Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel  Müdürlüğü, DLH Genel Müdürlüğü, İller Bankası Genel Müdürlüğü, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Etibank Genel Müdürlüğü, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İl Özel İdareleri ve Belediyeler olmak üzere Kamu Kuruluşları ve özel sektöre yurtiçinde ve yurtdışında taahhüt ettiği birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz ana iş kolu faaliyetlerinin yanında Ülkemizdeki enerji ihtiyacına cevap vermek üzere yenilenebilir kaynakların değerlendirilmesi suretiyle çeşitli enerji yatırımlarını da hayata geçirmiştir.

Ülkemizin hızla gelişen sosyoekonomik yapısına paralel olarak, S.T.Y. İNŞAAT da kurumsallaşma sürecini kısa sürede tamamlayarak gelişen yapı sektöründeki yerini güçlü bir şekilde almış bulunmaktadır.

Başta altyapı sektörü olmak üzere çeşitli Kamu Kuruluşlarına taahhüt ederek yürüttüğümüz kalite ve hizmet standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz projelerin, S.T.Y. İNŞAAT’ın sektördeki yerini sağlamlaştırdığı inancındayız. Bu inancın ve tesis ettiği güvenin ışığında; önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceğimiz faaliyetlerin, yine başta Ülkemize vereceğimiz hizmetlerle, yurtiçinde ve yurtdışında kalite standartlarından ödün vermeden, gerekli her türlü idari teknik altyapıyı oluşturarak kararlılıkla yürümemiz gerektiğinin bilincinde ve iradesindeyiz.